פיגמנטציה וכתמי עור

עור צח, נקי ויפה הוא אחד הנכסים הגדולים ביותר שיש לך בכל הקשור למראה החיצוני. אין דבר מושך ונעים יותר מעור זוהר מבריאות בעל מראה חיוני. עם זאת, לא כולנו בורכנו בעור בעל מראה צעיר וחלק מלידה. עם השנים ולפעמים מן הרגע הראשון, עשויים להופיע על העור נזקים שונים כמו כתמי פיגמנטציה ואדמומיות. תופעות אלו אינן גזירה משמיים. כיום, יותר מאי פעם, ניתן לפנות אל בעלת מקצוע מנוסה ובעלת ידע רב שתסייע לך באמצעות טיפולים מתקדמים וחדשניים לקבל את מראה העור שתמיד רצית. על-מנת להתמודד עם נזקי פיגמנטציה הסרת כתמים היא אפשרית כיום במגוון דרכים בקליניקת B-Matrix.

טיפולים מתקדמים בפיגמנטציה וקופרוז

לאורך השנים, פיגמנטים כהים המכונים מלנין עשויים להתחיל להופיע על העור בצורת כתמים. הגורמים לתופעה מגוונים ועשויים להיות קשורים לחשיפה אינטנסיבית לשמש, גורמים גנטיים או לאחר הריון. בנוסף, תופעה נפוצה נוספת היא התפשטות נימי דם קטנים ובולטים (קופרוז) על הפנים, הזרועות ואזורים אחרים בגוף.

כיום, זמינים טיפולי הסרת כתמים מהפנים וכל אזורי הגוף שהינם איכותיים ועושים שימוש בטכנולוגיות פורצות דרך על-מנת להתמודד עם נזקי עור. הכלים העומדים לרשותך הם מגוונים ועוצמתיים מאי פעם וכאשר לצדך עומד צוות מקצועי ומנוסה, מובטח לך שינוי מהפכני ומרגש.

טיפול בלייזר בטכנולוגיית iPL

באמצעות טכנולוגית Lumecca החדשנית והרשומה כפטנט מבית היוצר של מכשירי הלייזר וגלי הרדיו החדשניים לטיפולי אסתטיקה, inmode Optimas – ניתן להגיד שלום לתמיד לכתמי הפיגמנטציה ולאדמומיות.
המכשיר אשר התפרסם עקב שימושו על-ידי רופאם של משפחת קרדשיאן, משדר תדר אנרגטי רב עוצמה הגבוה ב-40% מזה של מכשירי iPL אחרים ומעודד חידוש אינטנסיבי של תאי העור והחלפתם.  המכשיר משדר גלי רדיו להאצת הספיגה המוגברת של המוגלובין. ההמוגלובין אחראי על אדמומיות כלי הדם ושל המלנין האחראי לפיגמנטציה. השימוש במכשיר המתקדם ביותר ומומלץ ובטוח לשימוש, מבטיח טשטוש אופטימלי של נזקי העור במהירות מפתיעה ועל שטחים רחבי היקף מאי פעם. ומה לגבי התוצאות ? תוצאות ניתן יהיה לראות כבר מהטיפול השני.

טיפולי פילינג מתקדמים

בנוסף, טיפולי פילינג פורצי דרך אשר שינוי את כללי המשחק בכל הקשור לטיפול פנים, מאפשרים תוך מספר שבועות לטשטש משמעותית באמצעות עידוד צמיחת תאי עור חלופיים את כל הכתמים ונימי הדם.

מזותרפיה

מזותרפיה הפכה לטיפול החם ביותר בתחום טיפולי הקוסמטיקה המתקדמים. מזותרפיה היא מתיחת העור באמצעים טבעיים ללא ניתוח פולשני. טיפול מזותרפיה  – ומכאן שמו מתבסס על עידוד הגוף והעור, באמצעות פציעה מבוקרת, סופר עדינה וכמעט שאינה כואבת, ליצירת קולגן העשיר בחלבונים ובכך לחידוש טבעי של תאי העור לחידוש ולמיצוק העור. 
המכשיר שלנו חדיש ומתקדם ולכן גם מדוייק במיוחד ויודע לטפל בבעיות כמו : הזדקנות העור, חטטים וקמטוטים בעור, צלקות, פוסט אקנה ועוד. 
המכשור שלנו חדשני , יעיל ואפקטיבי לגווני עור רבים יותר מבעבר ועדין מספיק לעור הפנים, מתחת לעיניים ולאזורים עדינים אחרים. 

מרפאת B-Matrix מזמינה אותך ליהנות מכל הטוב הזה ברמה המקצועית ואיכות החומרים הגבוהה ביותר.

לכל צרכייך המתקדמים בטיפול פנים ובהסרת כתמים מהפנים ובכל עור גופך, אנו זמינים לפנייתך.

גלילה למעלה
דילוג לתוכן