הצרת היקפים וטיפול בצלוליט

האם תמיד הקפדת על תזונה בריאה ומאוזנת ועל פעילות גופנית קבועה ועדיין ישנם עודפים שהיית רוצה להיפטר מהם? לא תמיד הבעיה תלויה בך.

ישנם מצבורי שומן אשר קשה מאוד לשרוף על מנת לחטב את ההיקפים. כיום, אין עוד צורך להשלים עם מראה רפוי ועם סימני צלוליט ברגל, בזרועות ובישבן וגם התערבויות פולשניות, כואבות ומסוכנות אינן מתחייבות בהכרח. כיום עבור הצרת היקפים ונגד צלוליט טיפול יעיל ובטוח. על מנת ליהנות ממראה גוף מתוח ומהצרת היקפים, מציעה לך היום קליניקת B-Matrix טיפול חדשני ומתקדם שאינו כרוך בכאבים ואינו דורש השתעבדות לתהליך טיפולי מקיף ומפרך.

מהו צלוליט?

כאשר רקמות שומן מצטברות מתחת לעור בצורה לא אחידה, נוצרות גבשושיות שומן הדוחפות עצמן מעלה ומתבלטות. גבשושיות אלו מכונות צלוליט. כיום ניתן לקבל עבור צלוליט טיפול טבעי ובטוח שהינו יעיל מאוד. בקליניקה, מבוצע טיפול בצלוליט באמצעות שילוב של טכנולוגיית RF וידית ואקום Body FX. בעוד גלי הרדיו מפרקים את הרקמה השומנית, מסייעת יניקת הוואקום בהמרצת הדם וזירוז המטבוליזם ובכך מעודדת את פליטת השומן מהגוף.

באמצעות טכניקה זו, ניתן להיפטר גם מעודפי שומן באזור המותניים, הזרועות, הצוואר והירכיים וליהנות מהצרת היקפים של מספר סנטימטרים.

טיפולים מקצועיים בטכנולוגיות RF והציוד

ברמה הגבוהה ביותר

כל טיפולי ה-RF בקליניקה נעשים אך ורק עם ציוד ברמה הגבוהה ביותר מבית inmode OPTIMAS בו משתמש ד"ר ג'ייסון דיימונד, הרופא המספק את כל טיפולי היופי של משפחת קרדשיאן. על מנת ליהנות מהטיפולים הטובים ביותר, ברמת בוטיק ובאיכות ציוד ועבודה של סלבס, אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר עוד היום ולהתחיל בשינוי שתמיד רצית בגופך בבטיחות וביעילות. הידע והניסיון שלנו מוצעים לך כנכס שישמור על גופך צעיר ומושך.

Contoura

מכשיר ה-CONTOURA מעניק טיפול נעים ולא פולשני המפיק תוצאות בקלות, במהירות וביעילות מפתיעה למקסימום תוצאות.

שיפורים אסתטיים משמעותיים לגופך ללא ניתוח וללא התערבות כירורגית!

לקריאה על יתרונות המכשיר

BODY fx

להצרת היקפים, מיצוק, פיסול הגוף ושיפור משמעותי במראה הצלוליט, בטוח יעיל ונעים לטיפול

גלילה למעלה
דילוג לתוכן