הסרת שיער בלייזר

כשזה מגיע לגוף שלך את רוצה את הטוב ביותר.

הקיץ מתקרב ואיתו עונת הרחצה. אנו יודעים עד כמה חשוב לך להיראות במיטבך בכל עת ובעיקר בבגד הים החדש והשווה שלך. לכן, חשוב לנו לספק לך את השירות האיכותי ביותר עם הטכנולוגיות הכי מתקדמות על מנת להבטיח שתמיד תיראי הכי טוב שרק אפשר. אחרי הכול, זהו הגוף שלך וחשוב לך לטפח אותו.
אצלנו ב- בי מטריקס תקבלי את הטיפול הטוב ביותר.  

לא רק בזכות הצוות המקצועי והמסור שלנו אלא גם בזכות מכשירי הלייזר המהפכניים והמתקדמים שלנו מבית  Inmode   ה-Diolaze xl שהציבו רף חדש בהסרת השיער בלייזר.
 בזכות שתי טכנולוגיות חדשניות אלה ניתן לייצר גלי לייזר ממוקדים באורכים שונים לכיסוי מגוון רחב יותר של אורכי שערה, גוונים רבים וכך לכסות את כל סוגי השיער ולמנוע ממנו לצמוח שוב ולתקופות ממושכות הרבה יותר! 
בקליניקת B-Matrix תוכלי להסיר את השיער בצורה היעילה ביותר ובקלות.

הטיפול האפקטיבי ביותר לזמן הארוך ביותר.

Trump: Democrats Have Gone ‘Stone Cold Left,’ Want To Turn America Into ‘Venezuela on Steroids’ – NewsWars buy testosterone online australia anabolic steroids for cutting, how do you lose weight while on steroids

ככל שמתקדמים בסדרת הטיפולים ניתן לרווח את הטיפולים ולחזור עליהם רק פעם בתקופה.
כיום, רבים רואים כחלק בלתי נפרד ממראה אסתטי ומושך, שמירה על גוף חלק ונקי משיער. בין אם מדובר בבתי השחי, בקו המפשעה, ברגליים או באזור החזה. כבר היום רבים מגיעים אלינו אל הקליניקה לטיפולי רפואה אסתטיים על מנת לעבור טיפולי הסרת שיער ופונים לקליניקה על מנת לקבל ממשפחה וחברים שכבר עברו טיפולי הסרת שיער בלייזר המלצות על מכונים טובים. בימינו לנשים אין עוד מונופול על הביקוש לטיפול הסרת שיער בלייזר וכיום זמינים סוגים רבים של טיפולי הסרת שיער לגברים. כמו כן, יש לזכור כי ישנם גברים ונשים רבים הסובלים מבעיית שיעור יתר שעשויה להיות מתסכלת מאוד ולפגוע קשות בדימוי העצמי ובאיכות החיים ולגרום לסובלים מכך להימנע מפעילויות שונות כמו ללכת לבריכה או לים, לחדרי כושר ובאופן ככלי להתבייש בגופם ולהרגיש רע עמו.

אפשר להיפרד מהשיער לתמיד, או בעצם כמעט לתמיד.

*ידוע כיום שאין הסרת שיער מוחלטת ב-100% בגלל שזקיקי השיער נעים ואצל חלק עלולות לצוץ פלומת שיער חדשה ואז יש לטפל בה אבל ממש לא חובה. איך שאת מרגישה…

טכניקה חדישה להסרת שיער בלייזר

משנה את חוקי המשחק

טכנולוגיות ה-ipl התחלפה בטכנולוגיות לייזר להסרת שיער בלייזר מתעדכנות ומביאות עמה חידושים פורצי דרך אל עולם הטיפולים האסתטיים. כיום, יכולים גברים ונשים כאחד ליהנות מטיפולי הסרת שיער בפנים , בחזה ובכל מקום בו יבחרו שיהיו בטוחים מאי פעם, יתנהלו במהירות רבה ובנוחות מקסימלית. כאשר אנו מדברים על הסרת שיער DIOLAZE XL היא באמת המילה האחרונה.

שאלות ותשובות

כיצד זה עובד?

דיודת הלייזר החדשנית Diolazel XL מבית inmode Optimas, מאתרת כל סוג שערה (מלבד שיערות בהירות במיוחד או חסרות פיגמנט), עדינה, גסה או פלומתית, ומסירה אותה ביעילות מבלי לפגוע בעורך. הטיפול המדויק והבטיחותי מאפשר לעבוד בבטחה וביעילות גם עבור הסרת שיער בפנים. הטכניקה עומדת בתקני הבטיחות והאיכות המחמירים ביותר של מנהל התרופות והמזון האמריקני (FDA), של התקינה האירופאית (CE) ובאישורו של משרד הבריאות הישראלי ותחת פיקוחו. את התוצאות מרחיקות הלכת, ניתן יהיה לראות בבהירות כבר מהטיפול הראשון.

האם אפשר לטפל בקיץ ?

כן. אפשר לטפל בעור שזוף אך לא בשיזוף טרי ולא לאחר כוויה. לאחר טיפול מומלץ להיחשף לשמש רק עם קרם הגנה ורצוי אפילו לאחר כשבוע וחצי מהטיפול. 

האם ניתן לטפל בכל גווני השיער ?

אפשר לטפל בבכל שערה שיש לה פגמנט של חום, שחור, חום בהיר. לא ניתן לטפל בשערות ללא פגמנט כמו, לבן, ג׳ינג׳י , בלונדיני בהיר.
מכיוון שקרן הלייזר להסרת שיער חודרת את זקיק השיערה 

האם הטיפול יקר?

כאשר אנו מדברים על גורמי ההרתעה של מטופלים רבים בכל הקשור להסרת שיער בלייזר מחירים משחקים תפקיד משמעותי. המחיר משתנה מאוד מהאזור המטופל, סוג השיערה ואינטנסיביות העבודה הנדרשת. כדאי לזכור שגם טיפול חלקי יכול לשפר באופן משמעותי את איכות החיים. אנו מזמינים אותך לפנות אלינו ולהרכיב יחד איתנו בחשיבה משותפת תכנית טיפול להסרת שיער בלייזר שתתאים לתקציבך ותמלא את צרכיך עד כמה שניתן.

האם הטיפול כואב או מסוכן?

בין כל הטכניקות השונות להסרת שיער DIOLAZE XL היא הבטוחה ביותר לשימוש. האפשרות לכוונן את אורך הגל ואת עוצמת הקרן בהתאמה מדויקת לסוג עורך, צפיפות וחוזק השיערה והאזור המטופל מבטיחה כי לא ייעשה נזק לעור והטיפול יהיה עדין במיוחד והיה מלווה במינימום הכאב האפשרי.

להסרת שיער בלייזר פונים אל הטובים ביותר

ההכשרה רחבת ההיקף של שירן ביטון וניסיונה הרב בטיפולי יופי והשימוש בציוד החדשני והמתקדם ביותר מבטיחים לך טיפול באיכות וברמה של כוכבים הוליוודיים. הציוד בו נעשה שימוש מבית INMODE Optimas זהה לזה בו עושה שימוש ד"ר ג'ייסון דיימונד, הרופא המטפל של משפחת קרדשיאן. נשמח לצרף גם אותך למשפחת לקוחותינו המרוצים שקיבלו את המראה שתמיד רצו בתהליך פשוט, מהיר ויעיל באיכות הגבוהה ביותר.

גלילה למעלה
דילוג לתוכן