אודות

חשוב לך להיראות בכל עת במיטבך וזה טבעי.

על מנת לחדש את קסם הנעורים ולתת ליופייך הטבעי לבוא לידי ביטוי בצורה הטובה ביותר, חשוב שתעמוד לצדך אשת המקצוע הטובה ביותר בתחום שתספק לך פתרונות מתקדמים וברמה גבוהה.

אודות B-Matrix - שירן ביטון

שירן ביטון – קוסמטיקאית ומדריכה קלינית פרא רפואית. מומחית לטיפולי יופי מורכבים ובשימוש במכשור אסתטי רפואי מתקדם.  לשירן הכשרות ארציות ובינלאומיות. במהלך העשור האחרון הכשירה שירן עשרות רופאים וקוסמטיקאיות במרכזי יופי וקליניקות מתחום הקוסמטיקה והרפואה האסתטית בחברת המכשור הבינלאומית La-Bell קוסמטיקס ומשמשת בעצמה כמדריכה לטיפולי קוסמטיקה ומנחה את השימוש בציוד ומכשור חדשני בתחום .
בנוסף, שירן שימשה כקוסמטיקאית בכירה גם במרכזי ההדרכה לקוסמטיקה מתקדמת של inmode ו- Syneron. שירן צברה ניסיון רב בטיפול ובהדרכה וצברה במהלך השנים מאות לקוחות מרוצות שזכו לטיפול קוסמטי מודרני ומתקדם בטכנולוגיות המובילות בתחום טיפולי היופי הפרא רפואיים. 
שירן פיתחה שיטת טיפול פורצת דרך בשילוב מספר של טכנולוגיות מתקדמות כדי ליצור TOTAL LOOK  לאזור שבו תבחרי לטפל !

לא חייבים לרוץ לעשות ניתוח אפשר גם אחרת.

החזון של שירן בקליניקה זה לתת לכל אישה וגבר להרגיש טוב ונוח עם הגוף והעור שלהם, ויש לה את הידע ואת המקצועיות לפתור כל בעיית עור, מהקלה לקשה, ללא תרופות וללא פעולות פולשניות, בתהליכים מחושבים ומאוזנים יחד עם שגרת טיפוח נכונה שתשמר את התוצאות לאורך זמן.

 כעת, בעומדה בראש קליניקת B-Matrix הנמצאת בבעלותה, מעמידה לרשותך שירן את כל הידע המקצועי והניסיון הרב שצברה לאורך השנים ומציעה מגוון רחב של טיפולי יופי רפואיים באיכות הגבוהה ביותר ותוך שימוש בטכנולוגיות פורצות דרך עבור גברים, נשים, צעירות ומבוגרות כאחד. הכשרתה בבי"ס הבינלאומיים לקוסמטיקה, איב סנטר, והניסיון הרב שנצבר בשנות הדרכתה ועבודתה, מקנים לה היכרות עמוקה עם עולם האסתטיקה שמאפשרת לה להתאים את הטיפולים המתקדמים במדויק להעדפותיך וצרכיך הייחודיים.א

הגיע הזמן לעשות משהו טוב עבורך עצמך

כיום כבר לא צריך להתחייב לסדרת טיפולים מפרכת כדי להתחיל להיראות טוב יותר. שירן ביטון מזמינה אותך לעשות את השינוי עליו חלמת זמן רב ולהכניס כוחות של חידוש ורענון אל חייך בנוחות, ביעילות ותוך קבלת השירות האיכותי, המקצועי והאדיב ביותר לטיפול הנעים ביותר.
על מנת להתחיל בשינוי המיוחל, כל מה שעלייך לעשות זה לקבוע תור, צוות הקליניקה ממתינים לפנייתך בטלפון, באתר או בקליניקה בכל עת.

גלילה למעלה
דילוג לתוכן